;
Astsubay ve uzmanlara maaş zammı!
MİLLİ Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, profesyonel askerlere ücret mı müjdesi verdi. Yılmaz, Sivas'ta aylığının azlığından şikayet eden bir emeklisi ile görüştü. "Astsubayların da mali durumunun iyileştirilmesi için çalışmamız var. Uzman erbaşlar için de var, sözleşmeli erler için de var. Yani bu hükümet bu millet için çalışıyor, onu bil'' diye konuştu.
Etiketler: , ,
  • 05 Eylül 2011, Pazartesi

kalan karakter 1000

veysel veysel

uzmalar çok eziliyo istedikleri ıtıbarıda göremiyorlar ögretmenle uzmanı aynı kefeye koymyın o aksam evinde uzman 24 saat görevde ezilen uzman hakkını alamayan uzman deger verılmeyen uzman bu yuzden herkes bırakıyor insancıl olarak düşünün savaşan ülkeyi koruyan da biziz sen evinde rahatca yatıyosan seni koruyan vatan için canını hiç düşünmeden veren insana yapılan hakmı ne şehitlere nede gazilerimize saygı var hakketimiz neyse verin rica ederim gereginin yapılamasını arz ederim

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 22.12.2013 15:45
Şeref ONUR Şeref ONUR

Adımız Şeref'tir Soy Adımız ONUR Mesleğimiz Astsubaylıktır görevimizi şerefimizle tamamlarız kimseye el açmamak için Onurumla yaşarız Bizi küçük görenler dürbünün ters tarafından bakıyor Oy zamanı geldiğinde belli olacak ne kadar büyük, ne kadar küçük hodri meydan. LİDER DEDİĞİN ADALETİ İLE BELLİ OLUR kendilerine gelince bir gecede % 50 vatandaş Şeref e gelince Nasrettin hoca misali......?

Aynı Görüşte misiniz?
evet31
hayır1
cevapla 29.06.2013 00:13
recep recep

Astsubaylara ve uzman çavuşlara çok haksızlık yapıldı. Hakları gasp edildi. Artık gereken özlük ve maaş haklarını versin hükümet. Nasıl subaylara verdiyse ve veriyorsa vatandaşları arasında ayırım yapmasın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet44
hayır0
cevapla 17.06.2013 23:01
ASTSUBAYSAN HAK YOK. ASTSUBAYSAN HAK YOK.

ASTSUBAYSAN ZAM YOK. ÖZLÜK HAKKI YOK DEDİK YA.2 NCİ SINF İNSANSIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet35
hayır1
cevapla 24.04.2013 18:37
akıllı ol seçimde varrr akıllı ol seçimde varrr

bugün maliyenin bakanı astsubaylarla ilgili hiç bir çalışma olmadığını söyledi.müjdeler olsun artık yoruma falan gerek kalmadı.umudedenlere söylüyorum.adamlar oy vermez çaktırmadan zam alır benim temiz kalpli astsubayım ..... alır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet64
hayır3
cevapla 19.12.2012 00:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.