Bugünkü
Takvim

Hasret'i gömdüler

8 yaşındaki ilkokul öğrencisi Hasret, başına taşla vurularak öldürüldü. Küçük kızın cesedinin kimsenin oturmadığı harabe bir evde gömülü olduğu ortaya çıktı

ABONE OL
Hasret'i gömdüler
dün bir haberiyle çalkalandı. İlköğretim okulu 2'nci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki 'un cesedi harabe haldeki boş bir evin odasına gömülü olarak bulundu. Havsa İlçesine bağlı Şerbettar köyünde yaşayan Emine ve İlkay Karakoç çiftinin 3 çocuğundan biri olan 8 yaşındaki Hasret Karakoç, dün okula gitmek için evinden çıktı. Bir daha geri dönmeyen küçük kızın kaybolduğunu düşünen aile çocuklarını aramaya başladı. Aile tüm aramalarına rağmen kızlarını bulamayınca jandarmaya haber verdi. Köye gelen ekipler, eğitimli köpekler ile geniş kapsamlı arama yaptı.

ÖNCE BOTLARI BULUNDU
Aramada Hasret'in botları, komşuları S.Ş.'ye (55) ait kömürlükte bulundu. Çalışmalarını bu bölgede yoğunlaştıran ekipler, kullanılmayan harabe halindeki boş evin bir odasında Hasret'in toprağa gömülmüş cesedini buldu. Olayla ilgisi olduğu düşünülen Karakoç ailesinin komşuları S.Ş. isimli kadın ile oğlu 17 yaşındaki S.Ş. gözaltına alındı. İki aile arasında daha önceden tartışma yaşandığı öğrenildi. Jandarma ekipleri, olay yerine gelen savcı nezaretinde toprağı kazdıktan Hasret Karakoç'un cesedini çıkarttı. Yapılan incelemede ise Hasret Karakoç'un başına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi. Gözaltına alınan anne ve oğlunun jandarmadaki sorgusu devam ederken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ercan BİTTİ

kalan karakter 1000

saime saime

ALLAH KORKUNUZDAMI YOK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.02.2011 17:04
ebru ebru

diyecek söz bulamıyorum
insan olmayan bu kişilerin en ağır şekilde cezalandırması bile bu acıyı hafifletmez
dilim tutuldu kanım dondu ellerim titriyor...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.02.2011 12:01
çalışan anne çalışan anne

bunu yapan insan olamaz sekiz yaşındaki çocuktan ne istiyorsunuz.yüreyimiz agzımızda çocuklarımızı okula gönderiyoruz,Allah hepimizin evlatlarını korusun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.02.2011 11:54
mustafa maya mustafa maya

asın bu canileri allah aşkına bu acıya dayanılmaz bunu yapan insan olamaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.02.2011 11:27
Anne Anne

insanlar başkaları ile husumetleri varsa ne isterler küçük çocuklardan allah ailesine sabır versin çok acı. yüreğim sızlıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.02.2011 09:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.