Bugünkü
Takvim

Şakayı gerçek sanmış

'ün, ' kaçırıldı' iddiası 'latife' çıktı. Erem, Özkök'ün 'Bazı kişiler tarafından kaçırılıp sınır kapısına götürüldü ve ölümle tehdit edildi' sözlerini 'Şakayı ciddiye almış' diye yorumladı

ABONE OL
Şakayı gerçek sanmış
ile arasındaki davayla ilgili "rüşvet" operasyonu, ilginç tartışmaları da beraberinde getirdi. Sürecin en dikkat çeken ismi ise CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Erem, son olarak 'ün Hürriyet'teki köşe yazısında aktardığı "Ceyda Erem kaçırılıp sınır kapısına götürüldü ve ölümle tehdit edildi" iddiasını "Şakayı ciddiye almış" diye yorumladı.

'TEŞEKKÜR' ETTİ
Özkök'ün, "Mehmet Barlas anlattı" diyerek aktardığı olaya ilişkin "İddia gerçek değil" diyen Ceyda Erem, TAKVİM'e yaptığı açıklamada "Bu söz sanırım espri niyetiyle, latife olsun diye söylenmiş. Ama Özkök de ciddiye alıp yazmış. Böyle bir olay yaşanmadı" dedi. Başbakan Erdoğan'a dosya gönderdiği iddialarının da doğru olmadığını belirten Erem, "Olayın ardından işadamı Remzi Gür aradı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Ben de teşekkür ettim. Ayrıca Başbakan'a dosya göndermedim. Ancak bir mektup yazarak mağduriyetimi anlattım" dedi. Erem "Ertuğrul Özkök'e bu konuyla ilgili bir cevap gönderdiğiniz mi?" sorumuzu ise "Gönderdim ama yayınlar mı bilmiyorum" diye cevapladı. Erem "Ne cevap verdiniz biz yayınlayalım" teklifimizden sonra ise şunları söyledi: "Ertuğrul Özkök'e 'Sizin aracılığınızla Sayın Başbakan'a yargı reformu ve yargı bağımsızlığı için gösterdiği titizlikten dolayı şükranlarımı iletmek
istiyorum' diye cevap yazdım."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.