Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Galatasaray
  • 31.01.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 31.01.2012 16:43
ABONE OL

Terim'den yönetime: Şaka mı bu?...

Başkan Aysal’ın danışmanı , Terim’e “Bir oyuncu buldum” dedi. Kim olduğunu soran İmparator, Belçika 2. liginde forma giyen ’ın ismini duyunca çevresine “Ben ilk 11’e adam arıyorum, onlar ise 24 kişilik kadroya” diyerek dert yandı

Terim'den yönetime: Şaka mı bu?...
Sezon başından bu yana takıma nitelikli takviye yapmak üzere arayışlarını sürdüren G.Saray'da teknik direktör 'in verdiği liste doğrultusunda çalışmalar da son sürat sürdürülüyordu... Tecrübeli taktisyen, takımın eksikleri doğrultusunda verdiği son raporda İsviçre'de forması giyen ve Bayern Münih, Zenit gibi takımların da listesinde bulunan genç oyuncu 'nin mutlaka alınması gerektiğini vurgulamıştı.

YENİ PLANLAR!


Yönetim de bu oyuncu için girişimlerini sıklaştırırken 14 milyon Euro'ya kadar çıkan sarı-kırmızılıların teklifi İsviçre kulübü tarafından kabul görmemişti. Alternatif isimlerden de sonuç çıkmaması Terim'i kızdırırken tecrübeli taktisyen önceki gün yaşanan gelişmeyle şoka girdi...

Çünkü Terim'e teklif edilen isim beklentilerin yakınından bile geçmeyen ve Belçika 2. liginde forma giyen 'tı... Ara transferin bitimine az bir süre kala yumurta kapıya dayanırken, Terim'i arayan başkan Ünal Aysal'ın danışmanı "Hocam çok iyi bir oyuncu buldum tam istediğimiz gibi" dedi.

Terim ise oyuncunun kim olduğunu sorarken aldığı "Belçika'da 2. lig ekibi AS Eupen'de oynayan Enes Sağlık" cevabıyla şaşkına döndü. Tulun'a bu oyuncuyu istemediğini anlatan Terim, çevresine ise "Ben 11'e adam arıyorum, onlar ise 24 kişilik kadroya"diyerek son günlerde yaşananları özetledi.

Özellikle kanatlara ve forvete takviye isteyen Terim'in orta sahada ve ön liberoda oynayan 20 yaşındaki Türk asıllı oyuncunun kendisine teklif edilmesinin ardından transferde umudunu iyice kaybettiği ve eldeki kadro ile gelecek planlarına yeniden şekil vermeye başladığı öğrenildi.