Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.02.2020 Gazete
ABONE OL

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali: biz işimizle meşgulüz

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bankadaki CHP hisselerinin Hazine'ye devri çalışmalarına ilişkin, "Tartışma konusu olan hadise Atatürk paylarını kimin temsil edeceğidir. Bankanın yönetimiyle doğrudan ilgisi yoktur. Biz işimizle, gücümüzle meşgulüz" dedi.

Bali: Biz işimizle meşgulüz
İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bankadaki CHP hisselerinin Hazine'ye devri çalışmalarına ilişkin, "Tartışma konusu olan hadise Atatürk paylarını kimin temsil edeceğidir. Bankanın yönetimiyle doğrudan ilgisi yoktur. Biz işimizle, gücümüzle meşgulüz" dedi. İş Bankası ve Koç Üniversitesi tarafından açılan Yapay Zeka Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin tanıtımına katılan Bali, çoğunluk hissesi olan yüzde 40'ın Munzam Sandığı'na ait olduğunu söyledi.


AZİZE ÇAVUŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.