Bugünkü
Takvim

İş dünyası buluştu

İş dünyası buluştu
Türkiye'nin ilk yerli ve milli ekonomi kanalı aPara yeni bir projeye başladı. Ayda bir kez düzenlenecek 'Paranın Sohbetleri' etkinliği iş dünyasını buluşturacak. Etkinliğin ilk konuğu Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak oldu. Sunuculuğunu Şafak Tukle'nin yaptığı ve İstanbul'da basına kapalı gerçekleşen etkinlikte Albayrak, aPara Yayın Koordinatörü Özlem Doğaner'in moderatörlüğünde iş dünyasının sorularına cevap verdi. İnteraktif etkinliğe , , , Fuat Tosyalı, , , Murat Özyeğin, Serhat Çeçen, , Mehmet Ali Akben, Muhiddin Gülal, , , , , , Nezih Barut, , Mesut Toprak, , Alpaslan Baki Ertekin'in de aralarında olduğu çok sayıda iş insanı katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.