Bugünkü
Takvim

Türk Hava Yolları'ndan gençlere part-time

Üniversitelerin 3’üncü sınıflarında okuyan gençlere ’den part-time fırsatı çıktı. Gençler, THY’nin ofislerinde haftada 30 saat çalışabilecek.

Part-time iş
THY, en az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3'üncü sınıf öğrencisi olan, part-time çalışacak elemanlar arıyor. Başvurusu kabul edilenler, 'nin 'daki ofislerinde haftanın en az iki günü tam zamanlı olmak üzere, en fazla 30 saat çalışabilecek. Başvurular THY'nin web sitesinden yapılacak. THY'nin konuyla ilgili ilanı 15 Mart tarihine kadar yayında kalacak. Belge kontrolünden sonra ilan kriterlerini sağlayan adayların tümü sözel/sayısal yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecek. Sınavda başarılı olan adaylar; mülakat süreçlerine çağrılacak. Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara teklifi yapılacak ve başlama belgeleri hazırlamaları istenecek. Adayın istenen belgeleri teslim etmesi sonrasında istihdam süreci tamamlanacak.

ARANAN ÖZELLİKLER
Başvuracak kişilerde şu kriterler aranacak: "T.C. vatandaşı olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak. En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3'üncü sınıf öğrencisi olduğunu belgeleyebilmek. 100'lük sistemde en az 70, dörtlük sistemde en az 2.72 genel not ortalamasına sahip olduğunu belgeleyebilmek. İstanbul'daki ofislerde çalışılacak olup haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere, en fazla 30 saat çalışabilmek, iyi derecede İngilizce bilmek."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.