Bugünkü
Takvim

Giyime dopingi!

Giyime seçim dopingi!
Erken kararının alınmasının ardından milletvekili aday adayları ve adayların ekipleri ye adeta hücum etti. Takım elbise satışları yüzde 40 artarken, en çok blue, siyah ve lacivert renkler tercih ediliyor. BMD Başkanı Sinan Öncel, sektördeki erkek giyim markalarının hepsinin satışlarında artış olduğunu söyledi. Damat, Tween ve D'S Damat markalarının sahibi Başkanı Süleyman Orakçıoğlu da " kararının açıklanmasından sonra takım elbise satışlarında yüzde 40'lık artış yaşandı" dedi. Orakçıoğlu, adayların en çok 'blue' dedikleri açık laciverti istediklerini belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.