Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.03.2017 Gazete
ABONE OL

a KOBİ

Bankalara KOBİ uyarısı
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi () Başkanı Recep Biçer, Sıfır Faizli İşletme si Faiz Desteğini almaya hak kazanan KOBİ'lerin da işlemlerinin zorlaştırıldığı, kredi başvurularının büyük bir bölümünün reddedildiğini belirterek, "Kredi işlemlerinin kolaylaştırılması için bankalara üçüncü kez resmi yazıyla çağrıda bulunduk. Lüften bankalarımız KOBİ'lere zorluk çıkarmasın." dedi. Biçer, banka ve işletmeler arasında yaşanan aksaklığın kendilerine de iletildiğini kaydederek, bankaların vatandaşın işini zorlaştırmamalarını, taşın altına ellerini sokmalarını istedi. Yetkililer zorluk çıkartılan hak sahiplerinin durumu KOSGEB'e bildirmesini istedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.