Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 04.07.2014 Gazete
ABONE OL

THY ile uçana bedava akaryakıt

THY ile uçana bedava akaryakıt
Türk Hava Yolları (THY) ve Shell&Turcas'ın imzaladığı yeni anlaşma ile Miles&Smiles üyeleri, uçuşlarında kazandıkları milleri Shell Club Smart Card'lara aktarabilecek. Shell'den yapacakları her akaryakıt ve otogaz alışverişinde kart statülerine göre Shell Club Smart Puan kazanacak. Kazanılan puanlar ile bedava akaryakıt ve otogaz alınabilecek. Kampanyadan yararlanılabilmesi için Shell Club Smart Card üyelerinin, Miles&Smiles resmi internet sitesine girerek Miles&Smiles üyelikleri ile Shell Club Smart Card numaralarını eşleştirmeleri gerekiyor. Eşleştirme sonrasında, ortak müşteriler, Shell istasyonlarından her akaryakıt ve otogaz alımlarında kart statülerine göre 5 kata kadar Smart Puan kazanabilecek. Her 500 mil, 500 Shell Club Smart Puana denk olacak. 500 Shell Club Smart Puan ile Shell'den 5 TL değerinde yakıt hediyesi alınabilecek.

Eda GÜREŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.