Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.03.2013 Gazete
ABONE OL

'Cep'e zam geliyor

'Cep'e zam geliyor
nin ve haberleşme hizmetleri ücretlerine uygulayacağı azami tarife sınırlarını yüzde 5.7 oranında artırdı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu da tarifeyi yeniden düzenledi. Azami tarifede yüzde 5.7 oranında artış yapıldı. GSM şirketleri, yeni ücretleri belirlerken BTK'nın belirlediği tavan fiyatları aşamayacak. 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni tarifeye göre cep telefonlarından sabit hatlara ve cepten cebe aramalarda ücret tavanı 41.54 kuruştan 43.89 kuruşa çıkartıldı. Yurtdışını arama ücreti ise 4.38 liradan 4.63 liraya yükseltildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.