Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.09.2011 Gazete
ABONE OL

rant kapısı oldu

Taksi plakası rant kapısı oldu
Türkiye'de son yıllarda yüksek fiyatlarla alınıp satılan taksi plakaları, asıl işi taksicilik olmayan yatırımcıların yeni gelir kapısı oldu. Taksi şoförleri; şarkıcı, futbolcu gibi ünlü isimlerin de taksi işlettiğinden şikayet ediyor. Başkanı , taksi işleteceklerin belge alması gerektiğini söyledi.

kalan karakter 1000

zeki doğan zeki doğan

bu taksi plakalarının fahiş fiatlara çıkmasında basın neden duyarsız bundan büyük haksız kazanç olurmu illa yolsuzluğu yapan bürokratmı olmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.01.2013 18:10
zeki doğan zeki doğan

plaka mafyası bir günde 30 40 bin tl kazanıyor ne kadar vergi veriyor merak ediyorum bu ülkede bazı şeylere cevap bulamıyorum bir yetkili bu konuda bir açıklama yapa bilirmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.01.2013 18:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.