Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 31.10.2010 Gazete

Fuar bereketi

Büyük ilgi gören , satışlarıyla da konuşulmaya başladı Fuarın ilk 2 gününde 4 , 10 günde de 2 bin Fiat Fiorino satışı yapıldı

Fuar bereketi
TOFAŞ çatısı altında ve markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, 2010 Fuarı kapsamında 2 gün içinde 4 adet araç siparişi aldı. Anahtar teslim satış fiyatı 378 bin eurodan başlayan Ferrari 458'den 2 adet, 336 bin eurodan başlayan Ferrari California'dan 2 adet olmak üzere 4 sipariş alan FerMas, fuar kapsamında aldığı mevcut siparişlerin yarısını 2010 yılı içinde teslim etmeyi hedefliyor. Güçlü dizel motor seçeneği ve yenilenen iç mekanı ile tüm kardeşlerinden daha üstün bir yapıya kavuşan yeni Fiat Fiorino da fuarın ilgi odağı oldu. 10 günde 2 bin adetten fazla satan Fiat Fiorino'ya fuarı gezen ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Fuara özel yüzde 16'ya varan indirimler sunan kampanya kapsamında yeni Fiorino'nun anahtar teslim fiyatı 19 bin 80 liradan başlıyor.

336 BİN EURODAN BAILIYOR...
Ferrari'nin ilk kez görücüye çıkardığı modelleri fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Fuarda sergilenen Ferrari California, 336 bin eurodan başlayan fiyatlarla satılıyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.