Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 20.09.2019 08:54
  • Son Güncelleme: 22.09.2019 13:18

Açıklama geldi! ücretleri arttı mı?

Milyonlarca öğrenci ücretleri ile ilgili yapılan açıklamaya kilitlendi. Başkan Erdoğan nin artacağı müjdesini verdi. YKS sonuçlarına göre iki ve dört yıllık üniversite programlara yerleşen yüz binlerce öğrenci başvuruları hakkında araştırmalarını sürdürüyor.

Açıklama geldi! KYK burs ücretleri arttı mı?

KYK yurt sonuçlarıyla birlikte gözler KYK burs ve kredi başvurularına çevrildi. Ayrıca KYK burs ve kredi ücretlerinin artıp artmayacağı da merak konusu oldu. Bu kapsamda arama motorlarında KYK burs ücretleri artacak mı sorusu merakla araştırılan sorular arasında yer alıyor.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.