Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 08.11.2019 12:40
  • Son Güncelleme: 08.11.2019 12:40

'daki kilisede /'ya destek ayini!

ile büyük darbe vurulan / terör örgütüne Avrupa’daki bazı ülkelerde destek eylemleri düzenlenirken, ’da YPG’ye destek için kilisede ayin düzenlendi. Konuşmacılar Türkiye, Başkan Erdoğan ve “Barış Pınarı Harekatı” hakkında manipüle edici açıklamalarda bulundu.

'da / terör örgütüne destek için kilisede ayin düzenlendi. Ayinde konuşan konuşmacılar tek tek kürsüye davet edilerek açıklama yaptılar. İlk konuşmacının Almanya'nın Dresden kentinden geldiği ve oradaki Alman-Kürt Forumu adına konuştuğu belirtildi.

Konuşmacılar Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve "" hakkında manipüle edici açıklamalarda bulundu.

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

roma vilayetindeki pedofillerin basi ne demisti?: "SEYTAN yasiyordur, dünyadadir, avrupadadir, ve ismi soyadi vardir, bir kisidir, onu biliyoruz, ONDAN uzak durun o hepimizden AKILLIDIR sizi tarafina ceker dikkat edin", yani PAPA böyle bir aciklamami yapmisti? komik, gercekten HANI demistike birilerinin FORMATina göre, FORMA mentisine göre, filtrelerine göre dünyayi algiliyor demistike? diyelimki PAPA böyle bir bilgiyi bir yapinin (her kim PAPA/sözde kilise devletini kontrol ediyorsa) LSD bagimli rüya tabirlerimi desem/metafizik elemanlarimi desem, bunlar belki rüyalarinda böyle bisey gördüler, yani KENDI düzenlerine ve HASTA forma mentislerindeki DÜNYAYA "yenilmez SEYTAN" olacak bir kisi ve ya bir yapi yada bir ülkeyi gördüler. Bence seytan degil bence kendi düzenlerine "seytan" olacak bi sey, bu zorba soykirimci barbar sözde kilisenin ve tüm BATIYA haddini bildirecek bir yapi belli/kisi gördüler bence, hemende seytanlastirdi onlarin HASTA FORMA MENTIS'LERI.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.11.2019 15:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.