Bugünkü
Takvim

Tacizciye sahip çıktı

ABONE OL
Tacizciye sahip çıktı
ABD'li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein (65), kadın oyuncuları taciz etti. Eşi Georgina Chapman, yapımcıdan ayrılmaya karar verdi. Aralarında Angelina Jolie ve Gwyneth Paltrow gibi isimlerin de bulunduğu 26 kadın, Weinstein'in tacizine maruz kaldıklarını söyledi. ABD'li oyuncu Lindsay Lohan ise hapis cezası alması gündeme gelen Weinstein'e sahip çıkan tek kişiydi! Instagram'dan Weinstein'a destek veren bir video yayınlayan Lohan, "Georgina eşinin yanında olmalı. O beni asla incitmedi. Birlikte çok film yaptık. Herkes bu işe son vermeli" dedi. Lohan, tepkiler üzerine videoyu sildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.