Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 08.07.2014 Gazete
ABONE OL

Mutluluk pozu

Aylardır komada olan F1 efsanesi 'in iyileştiği ortaya çıktı... Eşi 'nın 6 ay sonra ilk kez objektiflere gülümsemesi, bunun en güçlü kanıtı oldu

Mutluluk pozu
Alman pilot 'in Grenoble Hastanesi'nden alınıp Lozan'da rehabilitasyon için başka hastaneye götürülmesinden beri sessizlik sürüyordu. Ancak Schumacher'in eşi 'nın, önceki gün objektiflere gülümsemesi, hayranlarını umutlandırdı. Schumacher, 6 aylık koma sürecinden sonra haziran ayının ortalarında biraz daha iyi olduğu için Lozan'da bir rehabilitasyon kliniğine transfer edildiği ve birkaç gün önce de iyi haberlerin geldiği belirtildi. İddialara göre Schumi, tedaviye olumlu yanıt vermeye başladı. Hatta müzik ve eşi Corinna'nın konuşmalarına tepki verdi. Ailesinin, durumun biraz daha netlik kazanmasını beklediği için resmi açıklamanın yapılmadığına dikkat çekildi. Schumacher'in menajeri Sabine Kehm'in de yakınlarına, "Çok ama çok iyi gelişmeler var. Yakında mutluluk veren açıklamalar yapacağım" dediği iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.