Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 25.02.2021 20:25
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 25.02.2021 20:25
ABONE OL

85. bölüm canlı izle! izle! (ATV)

ATV ekranlarının sevilen dizisi 85. bölüm canlı izle! izleme ekranı dizinin takipçileri tarafından sorgulanıyor. Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen dizide bu hafta; Züleyha ve Demir, hem aileleri hem de şirket için pek çok başarılı iş yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir. Sevda, artık bu duruma kayıtsız kalmayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! ATV

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! ATV ekranlarında her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen dizide bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. Fikret, Adnan Yaman'ın çocuğu, Demir'in ise kardeşi olduğunu, Fekeli'ye itiraf edecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BÖLÜM CANLI İZLE!

Aşağıdaki bağlantıdan Bir Zamanlar Çukurova 85. bölümü izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA BU HAFTA!

İstanbul'dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice'nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan'dan büyük tepki alacaktır. Halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha'nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşayacaktır!

Behice ise bir an önce İstanbul'a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında pek çok iz bırakacaktır!

   Müjgan, Züleyha'nın verdiği dosya ile yıkılıp, kendini yine Fikret'in kollarında teselli olurken bulacaktır. O, öğrendikleri ile halasının gerçekten Hünkar'ı öldürüp öldürmediğini düşünürken, tüm Çukurova ise dört bir yandan Behice'nin peşine düşecektir! Züleyha, Demir'in fevri davranacağını düşündüğü için durumdan Fekeli'yi haberdar eder.

   Ancak kulüpte olan biteni gören Şermin de koşarak Demir'e gidecektir! Yıllarca birbirleri ile düşmanlık eden Fekeli ve Demir bir kez daha Hünkar için aynı amaca koşacaklar! İkisi de Behice'yi bulup katil olduğunu itiraf ettirmek için yollara düşerler ama farklı yollar seçecektirler.

   Hünkar'ın intikamını almak için işbirliği yapan, kayıp yarının ardından sükunet içinde ilişkilerine devam eden Fekeli ve Demir'i yeniden karşı karşıya getirecek bilgi Fikret'in itirafı olacaktır. Fikret, her ne kadar Yılmaz'ın intikamını almak için Adnan Yaman'ın mezar taşını kırdığını söylese de Fekeli'nin bu söylediğine inanmamasının arkasındaki tek gerçek: Fikret'in Adnan Yaman'ın oğlu olduğudur! Fikret, Adnan Yaman'ın çocuğu, Demir'in ise kardeşi olduğunu, Fekeli'ye itiraf edecektir! Ve bu itiraf Çukurova'da barış rüzgârının uzun sürmeyeceğinin habercisidir!

   Züleyha ve Demir, hem aileleri hem de şirket için pek çok başarılı iş yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir. Sevda, artık bu duruma kayıtsız kalmayacak ve Ümit'in karşısına dikilecektir. Ancak beklenmedik olaylar da kapıdadır!