Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.04.2019 23:51
  • Son Güncelleme: 20.04.2019 01:59

39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Can ve Sanem’in arası bozulacak mı?

Star TV'nin sevilen dizisi dizisinin izleyicileri . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Erkenci Kuş dizisine dair dikkat çeken detaylar...

Erkenci Kuş 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her cumartesi Star TV ekranlarında yayınlanan dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İzleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. Erkenci Kuş dizisinin 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ERKENCİ KUŞ 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Emre ve Leyla'nın evlenmesi annelerini hastanelik eder. İkisi de bu durumu başta kabullenemez ve çocuklarına tavır alırlar.

CAN VE SANEM DENGE KURMAYA ÇALIŞIYOR

Can ve Sanem anneleri ve kardeşleri arasında denge kurmaya çalışır. Mevkıbe her şeyin usulüne göre yapılmasını isteyince, Emre ve Leyla, Can ve Sanem'den yardım ister.

SANEM VE CAN FİKİR AYRILIĞINA DÜŞECEK Mİ?

Balayı, kına hazırlığı da dahil her şeyle Can ve Sanem ilgilenir ve arada fikir ayrılıklarına düşerler.

HÜMA'DAN YENİ PLAN

Bu arada Hüma'nın bu evliliği kabul etmeye niyeti yoktur, bir yandan da Can ve Sanem'in arasını bozmak için plan yapar ve Yiğit'ten yardım ister. Acaba başarılı olabilecek midir?

ERKENCİ KUŞ 38. BÖLÜM FRAGMANI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.