Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.06.2010 16:16
  • Son Güncelleme: 22.09.2010 17:48

'da Harun'u bekleyen şok

’nın Harun’a vereceği yanıt ikisi arasında nasıl bir fırtınaya yol açacak? Harun nasıl bir şokla karşıya karşıya kalacak? ’nın yapmak zorunda olduğu şey ne?

Unutulmaz'da Harun'u bekleyen şok
Cemil'in 'yı görmek için hastaneye gelmesi Türkan' ı büyük bir paniğe sürükler. Harun, Eda'nın yanındayken Türkan da Cemil'i odadan uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Cemil'in bazı gerçekleri öğrenmesi artık kaçınılmazdır. Ailesi ve babasını korumak için bunca fedakarlık yapan Eda'nın korktuğu başına gelir. Eda ve Harun artık geri dönülmez bir yoldadırlar.

Batu, Feyyaz Bey ve Harun'a müthiş bir oyun oynar. Bu oyun aynı zamanda Ece'nin de Batu'ya yaklaşımını değiştirecektir. Hastaneye gelen babasına olanlar yüzünden Eda'yı oradan kovar. Babasının tamirhaneyi sattığını öğrenen Melda, bankaya olan borçlar için bir şeyler yapması gerektiğini anlar ve önemli bir karar verir. Bu kararı Burak'ın eline büyük bir koz verecektir.

Eda Yağmur'u Harun'dan uzak tutmaya çalışırken, Harun'un kızından ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Çünkü Yağmur'un babası odur ve kimse bu gerçeği değiştiremeyecektir. Ama Eda'nın başka bir planı vardır. Ve bunun içinde ona sadece bir kişi yardım edebilir.

Burak'tan öğrendikleri Harun için tam bir şok olurken, istediği yanıtları alabileceği tek bir kişi vardır. Melda… Eda aldığı önemli kararı uygulamaya giderken, Melda da Harun'un karşısında hayatının en zor anlarını yaşamaktadır.


kalan karakter 1000

sena sena

canlarım ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2013 14:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.