Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.02.2020 Gazete
ABONE OL

Abdürrahim Albayrak: Bu sezon da şampiyonuz

Kulübü Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak 'nda açıklamalarda bulundu. Albayrak, "Futbolculara borcumuz yok. Olan borcumuz da yönetilebilir bir . Artık büyük lere yer yok. Geleceğe yatırım yapıyoruz. Bu takımdan bir şey olmaz demişlerdi. Ama biz bu sezon da şampiyon olacağız" dedi.

Bu sezon da şampiyonuz
Kulübü Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Albayrak, "Futbolculara borcumuz yok. Olan borcumuz da yönetilebilir bir . Artık büyük lere yer yok. Geleceğe yatırım yapıyoruz. Bu takımdan bir şey olmaz demişlerdi. Ama biz bu sezon da şampiyon olacağız" dedi.

AYIN 2'SİNDE MAAŞ YATMIYOR!
Albayrak, "Geldik geleli kulüpteki kardeşlerimizin maaşlarını hiç ayın ikisinde yatırmadık. Acımısızca eleştiriliyoruz ama biz iyi işler yaptık" dedi.EŞREF HAMAMCIOĞLU: UZATMAYA GEREK YOK
Galatasaray Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, "Mehkeme karar verdi. yok ve bu konuyu uzatmaya gerek yok . Ancak Başkan Cengiz'den camiamız bir özür beklemektedir" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.