Bugünkü
Takvim

Başkanı : Derbiden sonra da böyle güleceğiz

Abdürrahim Albayrak ile birlikte gittiği Florya’da Terim’le sohbet eden , “İnancımız tam. Derbiden sonra da böyle güleceğiz” dedi... 'ye konuşan Cengiz, "Sürekli algı yönetimi yapılıyor... Bir gelenek, 20 yıldır kazanamıyoruz. Her 20 yılın bir 1. yılı, ilki vardır" ifadesini kullandı.

Yarın Kadıköy'de sezonun en kritik sınavına çıkacak olan Galatasaray'da herkes zafere kilitlenmiş durumda... Başkan Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak dün Florya'da idmanı izledi ve Fatih Terim'le sohbet etti. Başkan Cengiz, F.Bahçe maçı öncesi takıma güvenini açık şekilde dile getirdi.

KAHKAHA SESLERİ YÜKSELDİ
Mustafa Cengiz yapılan sohbette kahkaha seslerinin yükselmesi üzerine, "İnancımız tam, derbiden sonra da böyle güleceğiz" dedi. Başkan Cengiz idman sonrasında da GS TV'ye açıklamalar yaptı.​YÜRÜYÜŞÜMÜZ DEVAM EDECEK
Sürekli bir algı yönetimi yapıldığını söyleyen Cengiz, "Bir gelenek, 20 yıldır kazanamıyoruz. Her 20 yılın bir 1. yılı, ilki vardır. O ilkin olmasını diliyoruz. Şampiyokluk yürüyüşümüz sürecek" diye konuştu.

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ
Takımda havanın çok iyi olduğunu söyleyen Albayrak ise "Şampiyon olmak istiyoruz" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.