Bugünkü
Takvim

Fener'de fatura ve 'a

Kurmaylarıyla toplantı yapan Başkan Koç, Ocak ayında başarısız bulduğu ile birlikte ’la da yolları ayırma kararı aldı. Ligin 2. yarısına yeni hoca ve takviyelerle start verilecek.

Comolli & Koeman yolcu
Pazar gecesi alınan Trabzonspor yenilgisi ve ortaya konan kötü futbolun ardından yönetimdeki kurmaylarıyla bir toplantı gercekleştiren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un kritik bir karara imza attığı öğrenildi. Başarısız bulunan sportif direktör Comolli ile birlikte Koeman'la da yollar ayrılacak...YENİ HOCA VE TRANSFER...
Sportif direktörlük koltuğu için şimdilik yeni bir isim düşünülmüyor. Koeman'ın yerine yeni bir teknik direktör bulunup, gerekli mevkilere yapılacak takviyelerle birlikte Fenerbahçe ligin 2. yarısına start verecek.

ASIL BAŞARISIZ OLAN COMOLLİ
Fenerbahçe'de bazı yöneticilerin "Cocu'yu gönderip Comolli kalmıştı. Oysa takımı kuran, yapan Comolli'nin kendisi. Asıl başarısız olan da o" ifadelerini kullandıkları öğrenildi.TRANSFERLERİ BEĞENİLMEDİ...
Comolli transferleri geç yapmasının yanında kaliteli isimleri takıma katmaması nedeniyle eleştirilmişti. Fransız futbol adamı bunların dışında aldığı yüksek maaş nedeniyle futbol kamuoyunun tepkisini çekmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.