Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.11.2015 Gazete
ABONE OL

&Alper arasında bir karar veremedi

Teknik Direktörü Pereira ve Alper Potuk arasında karar veremedi. Sakatlıktan yeni çıkan ve Mersin önünde kulübede oturan Markovic bir adım önde

Markovic&Alper arasında bir karar veremedi
Pereıra 'nın bugünkü Molde mücadelesi öncesinde kanat rotasyonunda kararsızlık yaşıyor. Nani, Markovic, Alper Potuk ve Volkan Şen'den hangi ikiliyi sahaya süreceğine son antrenmana kadar karar veremeyen Portekizli çalıştırıcı, seçimini maç saatinde yapacak. Pereira'nın son antrenmanda 'i 11'de denediği ancak Alper Potuk ile ikisi arasında gidip geldiği bildirildi. Sakatlıktan yeni çıkan ve Mersin İdman Yurdu deplasmanında kulübede oturan Markovic'in bugün 11'de olması daha yüksek ihtimal olarak gösteriliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.