Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.11.2015 Gazete
ABONE OL

Şampiyon yapan gönderiliyor

Canaydın 2002'de Lucescu'yu, Aysal 2013'te Fatih Terim'i, şimdi de Özbek, Hamzaoğlu'nu şampiyonluğa rağmen takımdan gönderdi...

Şampiyon yapan gönderiliyor
"Hiçbir başarı, cezasız kalmaz sözü" Galatasaray'da birkez daha hayata geçti!.. 2002 yılında başkanlık koltuğuna oturan rahmetli Özhan Canaydın ilk iş olarak Mircea Lucescu'nun görevine son vermişti. O yıl takımı şampiyon yapan ve Şampiyonlar Ligi'nde büyük başarılan yaşatan Rumen hoca, tüm bunlara rağmen işinden olmuştu. 2013 yılında da Galatasaray benzer bir senaryo yaşanırken, iki kez takımı şampiyon yapan Fatih Terim gönderilmişti.

KUPALAR iŞE YARAMIYOR!
Başkan Ünal Aysal'la yaşadığı problemler, çok önemli başarılara karşın İmparator'un sonunu hazırlamıştı. Ve son olarak Hamza Hamzaoğlu... Herkes takımdan umudu kesmişken göreve gelen genç hoca, 1 yılda 3 kupa kaldırmasına rağmen şok bir kararla görevden alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.