Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.10.2015 Gazete
ABONE OL

Üzülmelerini anlamıyorum!

, Kasımpaşa için "Savaştılar ama rakibin üzülmelerini anlamıyorum, kaybetmeye de yakın olabilirlerdi" diye konuştu

Üzülmelerini anlamıyorum!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Bizim maçlarımıza baktığınıza zaman izleyenleri için keyifli oluyor. En azından biz hamle yapıyoruz, rakip hamle yapmasa bile. Çok faul yapan bir takım, orada bir sıkıntımız oldu. Faullerle oyunun kesilmesi oyun hızımızı biraz kesiyor. Yoğun baskı altına rakibi aldık. 1. gol belki tartışılabilir. Yediğimiz 3 gole baktığımız zaman, bizim gibi takımlarım yememesi lazım. Rakip kontra düşünmesine rağmen öyle bir gol yemedik. Öyle gol yesek üzülmezdim. Yerleşik düzende gol yedik. Takım oyunu oynadık, oyun disiplinine bağlı kaldık. Hızlı oyun akışımız olmadı. Savaştılar ama, rakibin üzülmelerini anlamıyorum, kaybetmeye de yakın olabilirlerdi." diye konuştu.

PENALTI POZİSYONUNDA KALECİ GİBİ ATLADI
Güneş, "Penaltı mı bilmiyorum ama, kaleci gibi atladı. Eline vurup vurmadığını bilmiyorum. Hakemin hatalı kararları olabilir, ama biz daha iyi oynadığımızı düşünüyoruz. Kazanmaya yakın olarak bizi görüyorum. Bütün oyuncularıma emekleri için teşekkür ediyorum. Seyircimiz de gayet iyiydi" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.