Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.05.2013 Gazete
ABONE OL

Futbol fabrikasıyız

Başkanı daha nice Alper'leri yetiştireceklerini söyledi. Ünal, "Biz futbolun fabrikasıyız. Bu altyapıyla birçok yeni ismi Türk futboluna yetiştireceğiz" dedi.

Futbol fabrikasıyız
Başkanı , 'u Fenerbahçe'ye sattıkları için üzgün olmadığını söyledi. Eskişehirspor'un futbolcu fabrikası kurduğunu ifade eden Ünal, "Şu anda Türkiye'nin en iyi altyapılarından birine sahibiz. Aşağılardan yukarıya daha birçok futbolcu gelecek. Bu nedenle çok mutluyuz. Altyapıdaki hocalarımız büyük bir özveri ve titizlikle çalışıyor. Eskişehirspor bu altyapı düzeniyle birkaç yıl sonra şampiyonluklara imza atacaktır. Bu konuda en ufak bir şüphemiz yok. Bizi çok iyi günler bekliyor" ifadesini kullandı.

HEDEFLER BÜYÜK
Eskişehirspor'un Anadolu futbolunun öncüsü olduğunu vurgulayan Halil Ünal, "Amacımız Türk futboluna yıldız kazandırmak. Bu durum için her şeyimizi ortaya koyuyoruz. Özel bir komitemiz var ve bu komite Türkiye'nin her yerinden oyuncu izliyor. Bize verilen rapor doğrultusunda gerekli çalışmaları yapıyoruz. Altyapımızda önemli hocalarımız var. Bunların yaptığı titiz çalışma bizleri mutlu ediyor. Yarınlarımızın çok sağlam olduğu kesin. Eskişehirspor olarak hedeflerimiz büyük" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.