Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.05.2013 Gazete
ABONE OL

Kadıköy'de kutlama ayrı bir güzeldi

Kadıköy'de kutlama ayrı bir güzeldi
maç sonrasında twitter hesabından derbiyle ilgili çarpıcı bir yorumda bulundu... Milli futbolcu, "Geçen hafta Arena'da şampiyonluğu kutlamıştık ama Kadıköy'de kutlamak ayrı bir güzel oldu. Biz hedefimize ulaştık. Görünüşe göre Fenerbahçe de" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

Şahinim Diyor ki Şahinim Diyor ki

Akıl mantık biraz da hizan sahibi olunmalı Şampiyon olmuşsun git stadında horon tep..ama hayır provoke edecekler önceki gibi 13 maç sahayı kapatacaklar.Gasaray yazıklar olsun size sevinmeniz bile ilkel ,şampiyonluğunuzu kutlarken sokakları rezil ettiniz gelin görün birde fener nasıl seviniyor efendiler gibi Atatürk bil e boşuna bu kulübü sevmemiş.Saygılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır6
cevapla 13.05.2013 10:19
samiyen samiyen

iste bu sizin fenerliliginiz yalan dersen var sike dersen var törör desen var bula bula Atatürk sizi sevecek Atik ikincilik icin sevinmeye baslamisiniz eee birinci zaten beliydi en büyük cimbomm onu artik kafaniza sokun

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.05.2013 18:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.