Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.03.2013 Gazete
ABONE OL

Arıboğan ve lokum totemi yine tutar mı?

çalışanları önceki iki kurada olduğu gibi Lutfi Arıboğan'a Nyon'da lokum ikram edecek Hedef yine güzel bir kurayla İstanbul'a dönmek

Arıboğan ve lokum totemi yine tutar mı?
Devler Ligi'nde önce grup ardından da son 16 kurasında istediği takımlarla eşleşen G.Saray'ın gizli totemi ortaya çıktı. çalışanlarının önceki iki kuraya katılan CEO Lutfi Arıboğan'a İsviçre'de lokum ikram ettikleri belirlendi. Arıboğan bugün de lokum yedikten sonra kura çekimine katılacak.

ÖNCE ASLAN SONRA BARÇA
Marca'nın anketine katılan R.Madrid'li taraftarların, "Hangi takımla eşleşmek istersiniz" anketinde ilk tercihi G.Saray oldu. 2. sırada ise Barcelona yer aldı.

İSPANYOLLAR'IN HAYALİ GALATASARAY!
Sport Gazetesi, İspanyol takımları Barcelona, R.Madrid ve Malaga'nın kurada G.Saray'ı istediğini yazdı. İnternet sitesinde de "Herkesin hayali G.Saray" başlığı atıldı.

kalan karakter 1000

outlaw outlaw

Barcelonayla Real eşleşsin..Birbirlerini yesinler :) Bize PSG gelsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2013 05:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.