Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.03.2013 Gazete
ABONE OL

Yengelerin twitter savaşı

Cumartesi gecesi twitter'da Sarı-Kırmızılı taraftarların tepkisini çeken diyaloglar yaşandı. Para verip takipçi artırmakla suçlanan Derya Balta, 'ı hedef alarak "Futbolcu eşi olmak, seni vasıflı insan yapmaz" yorumunda bulundu

Yengelerin twitter savaşı
Süper Lig'de üst üste kaybedilen 5 puan nedeniyle çok sıkıntılı günler yaşayan Galatasaray'da hiç beklenmedik bir kriz daha patlak verdi. Cumartesi gecesi, 'ın eşi ve Hakan Balta'nın eşi üzerinden tartışma yaşadı.

YOLANTHE ETKİSİ!
İddialara göre bazı yerli futbolcuların eşleri, sosyal medyada adeta bir fenomen haline Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau'ya özendi. Hakan'nın eşi Derya'nın takipçi sayısının bir gecede 10 bin artmasının ardından da ortalık karıştı.

DÜN 3 BİN, BUGÜN 13 BİN!
Aydın'ın eşi Ekin, isim vermeden Derya Balta'yı parayla takipçi almakla suçladı ve "Bir insan neden parayla takipçi satın alır?:) Mesela dün 3 bin bugün 13 bin. Farkedilmiyor sanıyorlar herhalde:)" diye tweet attı. Derya Balta ile kendi hakkındaki suçlamaları reddetti ve "Yazık bazıları beni kovalıyor" yazdı.

EKİN GERİ ADIM ATTI AMA...
Derya Balta bununla yetinmedi ve "Futbolcu eşi olmak seni vasıflı bir insan yapmaz. Bana düşen sadece eşimi en iyi şekilde temsil etmek" ifadesini kullandı. Tepki çeken diyalogların ardından Ekin Yılmaz ortamı yumuşatacak tweetler attı. Parayla takipçi satın alma konusundaki tweetini silen Ekin Yılmaz "Benim kimseyle kişisel problemim yok" diye tweet attı. Bu gerginliğin Aydın ve Hakan'ı nasıl etkileyeceği soru işareti.

OLAY TWEETİ HEMEN SİLDİ
Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan Aydın Yılmaz'ın eşi Ekin cumartesi gecesi, "Bir insan neden parayla takipçi satın alır" diyerek Hakan Balta'nın eşini Derya Balta'yı hedef almıştı. Ekin Yılmaz gelen tepkiler üzerine bu tweetini hemen sildi.

HAKAN-DERYA BALTA ÇiFTi TEPKİYE ŞAŞIRDI
G.Saraylı Hakan Balta ve eşi Derya hanım, Aydın Yılmaz ve eşinin göstermiş olduğu büyük tepkiye bir hayli şaşırdı. Balta çifti, takipçilerin artmasından dolayı neden rahatsızlık duyulduğunu da anlamadıklarını belirtti.

kalan karakter 1000

dadaş kemal dadaş kemal

şunların haline bakın gülünç olmuşlar ah eski futbolcular ah bakın dünya kimlere kalmış biz o eski sporcularla terbiye ahlak efendilik öğrendik şimdide kimlere kalmış spor demekki cuvalla para bazılarına iyi gelmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.03.2013 12:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.