Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.05.2012 Gazete
ABONE OL

Lig tv'ye isyan

Maç bitiminde saha olaylarını göstermeyen Lig TV taraflı tarafsız herkesin tepkisini çekti

Lig tv'ye isyan
Spor Toto Süper Lig'in son maçında Ligtv sınıfta kaldı.. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte büyük sevinç yaşayan Galatasaraylı futbolcular sahada büyük sevinç yaşadı.

STÜDYOYA BAĞLANDI
Bundan tahrik olan F.Bahçeli taraftarlar hemen sahaya girdi. Tam o sırada Ligtv, yayını kesti olayları göstermeyerek stüdyoya Şansal Büyüka'ya bağlandı.

SANSÜR ÇILDIRTTI
Ligtv'nin bu sansürü sahada olup bitenleri merak eden ekran başındakilerin büyük tepkisini çekti.

kalan karakter 1000

outlaw outlaw

üye olmayın o zaman...lig tv de çekilir..problem kalmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.05.2012 21:31
Boş ver Boş ver

Aptal aptal konusmayın avrupa daki maçları bir kere iyiçe bakın hiç bir zaman olayları naklaen vermezler hatırlayın avrupa da bir GS macında ingilizler olayları yerine yerdeki çimleri gösterdi olay bitti tekrar normal yayını basladı bizde olay cıksın ortalık karıssın reting artsın ülke cıkarı wn son gelir bu canavarlara yazıklar olsun o olayları reytinğ ugruna yayın yapan tvlere

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.05.2012 21:29
Cem Cem

Bırakın bu ayakları Ligtv Fenerbahce aleyhinde yapmadığını bırakmadı o zamanlar sesiniz çıkmıyordu şimdimi fenerli oldu ligtv..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 14.05.2012 20:13
abdullah TÖK abdullah TÖK

hasta fenerli Şansal BÜYÜKA tabiki takımı lehine sansür uygulayacak.En güzeli bugün benim yaptığım gibi iptal ettirmek.Haber vermaden yapılan zamlardan usandık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.05.2012 17:29
Nirvana Nirvana

Digiturkle olan anlaşmamı bir Galatasaraylı olarak 3 ay önce feshettim.İnsanlar tepki koyup iptal etsinler üyeliklerini..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 14.05.2012 14:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.