Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.10.2010 Gazete
ABONE OL

Türk şarabıyla barış

Milli futbolcumuz , hocasına iki şişe şarap hediye etti... Stoke City'nin teknik direktörü Pullis de ona şans verdi Tuncay'a şans verdi...

Türk şarabıyla barış
Stoke City'de forma giyen , hocası 'e aldığı iki Türk şarabıyla ilk 11'in kapısını açtı... Oyuna sonradan girdiği karşısında nefis bir gol atan Milli futbolcumuza Türk şarabının çok iyi olmadığını söylediğini belirten Pullis, "Ancak bana iki şişe Türk şarabı getirdi. Geçekten nefisti. Bolton maçında taksiyle eve gitmesine ben izin verdim. Eskiden çalışmıyor diye kızıyordum, bazen çok ciddi tartışmalarımız oldu. Ama Tuncay'dan şu an gayet memnunum" diye konuştu.

YERİ SAĞLAMLAŞTI
İngiliz Gazeteleri ise Tuncay'ın Manchester United maçındaki performansından sonra ilk 11'de yerini sağlamlaştıracağını yazdı. Milli futbolcumuz da Ada'da kalmakta kararlı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.