Rıdvan Dilmen ortalığı karıştırdı ve...

Hakkı Yalçın'ın röportajı bomba etkisi yarattı. Dilmen'in sözlerini yorumlayan futbolun önde gelen isimleri ,"Evet Ergenekon var ama biz görmedik" dedi... Rıdvan ise, "Ben diyeceğimi dedim. Bundan sonrasını kendileri bulsunlar" açıklamasıyla noktayı koydu

Rıdvan Dilmen ortalığı karıştırdı ve...
Rıdvan ne demişti?
"Futbolda Ergenekon var. 70 milyonluk ülkede 69 milyon 999 bin 999'unun haberi olmaz. Üç beş kişinin aras nda dolaşan bir şey. Her şeyi kirleten onlar, belirleyen de... Ben derinlere gitmem. Benden bu kadar. Sonras n kendileri bulsunlar"

"DÜNYA DEVİ GELİYORUM DEDİ" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

"BENFİCA SAVİOLA İÇİN FENER'E HABER GÖNDERDİ" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

"FENERBAHÇE - ROBERTO CARLOS SAVAŞI KIZIŞTI"

Rıdvan çıksın bize isimleri açıklasın!

Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen: "Rıdvan bilerek konuşmuştur. Fakat isimleri de açıklaması lazım"

"Rıdvan birşey dediyse bilerek konuşmuştur. Ancak benim nefret ettiğim bir olay var. Birileri çıkar, der ki "Türkiye de şike var, futbol kirli, Ergenekon var." Ama bunları sorunca, "kimdir bunlar" deyince, "Bir konuşursam Türkiye, bir birine girer" diye konuşurlar. Tanıdığım Rıdvan bildiklerini, isimlerini teker teker söylemelidir. İsimleri vermeyip, bizim öğrenmemize mani bir durum varsa, Rıdvan ı da o palavracılar kısmına koyarım."

"ANELKA'YI BREZİLYALILAR MI KAÇIRTTI?" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

"BEŞİKTAŞ'A YENİ SAMBACI" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Ergenekon'a heves eden çok
"Futbolun içinde Ergenekon gibi bir teşkilatın olduğunu düşünmüyorum. Fakat böyle bir olaya heves eden bir sürü insan olduğunu başkanlık yaptığım dönemden de biliyorum. İşini gücünü bırakıp tüm mesaisini Futbol Federasyonu ve hakemleri etki altına almak için harcayan insanlar olabilir. Mutlaka etkilenen de vardır. Fakat ben futbolun içinde organize bir teşekkül olduğunu düşünmüyorum"
FARUK SÜREN

"FENERBAHÇE'DE TAARRUZ BAŞLIYOR" HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Bu mücadele yıllardır veriliyor
"Aynen katılıyorum. Kasımpaşa Futbol Şube Sorumlusu Süha Bey, Cüneyt Çakır'ın yönettiği Sivas maçı sonrası "Futbolun Ergenekonu" demişti. Serdar Çakır (Cüneyt Çakır'ın babası) ve Ulusoy federasyonuna mensup olup şu anda görev alamayanların hepsi hakemliğin altını oyuyor. Bunların içinde Cüneyt Çakır varsa, bu da futbolun Ergenekonu'dur. Yıllarca bu mücadele verildi. Hala da veriliyor."
ÖZCAN OAL

Rıdvan'a güvenirim doğru söylemiştir
"Rıdvan'ın böyle bir şeyi daha açık söylemesi gerekirdi. Ama şu da var ki Rıdvan öyle boş yere de konuşmaz. Mutlaka bildiği ya da şahit olduğu bir takım gelişmeler olmuştur. Bu bakımdan ben Rıdvan'a güvenirim. Onun sözleri ve yorumları benim için 'Number One'dır."
YILMAZ VURAL

Futbolun içinde böyle şeyler var
"Valla ben yıllarca konuştum. Maraton'da olsun katıldığım panellerde olsun, bu konudaki fikrimi çok kez açıkladım. Tekrar tekrar konuşmaya gerek yok. Ama şunu belirtmeliyim ki, futbolun içinde böyle şeyler var. Hem de çok net var. Futbolculuk dönemimden başlayarak, hakemlik hayatımda da bunlara şahit oldum. Eski açıklamalarımı incelerseniz zaten bu konudaki sözlerimi de bulabilirsiniz."
ERMAN TOROĞLU

GALATASARAYLILAR'I KIZDIRACAK PANKART

Sinan Engin: Her dönem bu tür olaylar yaşandı
"Ben Rıdvan Dilmen'in tam olarak ne kastettiğini anlamadım. Eğer federasyonu ya da hakemleri etkileme anlamında bunu söylüyorsa, her dönem her takımın yöneticileri böyle yollara başvurmuştur".

Serhat Ulueren: Herkes güç ve çıkar peşinde
"Milyar dolarların döndüğü piyasada mutlaka Ergenekon vardır. Herkes söz sahibi olmak, güç ve çıkar sağlamak istiyor. Bahisin de işin içine girmesiyle herkes kısa yoldan köşeyi dönme derdinde."

TRABZONSPOR BOMBAYI PATLATIYOR

Eğer ateş yoksa duman çıkmaz
Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu: "Futbolda Ergenekon var tabi. Benim de kulağıma geldi

"Var tabi ki. Ama öncelikle bunu hissetmek lazım. Bu tür söylentiler sık sık kulağıma geldi. Fakat görev yaptığım süre içinde böyle bir müdahaleyle karşılaşmadım. Ancak futbolun içinde derin devlet olsun, Ergenekon olsun hep konuşulmuştur. Futbolda Ergenekon yok diyemiyorum. Zaten ateş olmayan yerden duman çıkmaz."

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LİG'İN GURBETÇİ FUTBOLCULARI


SÜPER LİG'DE GELENLER-GİDENLER

EN PAHALI BONSERVİS BEDELLERİ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.