Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.10.2009 Gazete
ABONE OL

Nihat ile Denizli gerginliği

Uzatmalarda oyundan alınan Nihat ile Mustafa Denizli el bile sıkışmadı

Teknik Direktör Mustafa Denizli, uzatmalarda oyundan aldığı Nihat'a yedek kulübesine gelirken elini uzatmayı unuttu. Deneyimli hoca Nihat'a daha sonra hamle yapsa da bu sefer de Nihat arkasını dönerek kulübeye oturdu.

KALECİ IVESA ÖZÜR DİLEDİ
Öte yandan Uğur İnceman'la girdiği bir pozisyonda oyuncuyla çarpışan Eskişehir kalecisi Ivesa maç sonu İnceman ile tartıştı. Nobre olayın büyümesini engelledi. Ivesa ise maç sonu özür diledi.

KADRODA ZORAKİ ROTASYON VARDI
Beşiktaş cezalı Sivok, Ferrari ve Ernst'in yokluğunda zorunlu rotasyona gitti. Defansın göbeğinde Toraman ve Kaş oynarken sağda ise Ekrem görev aldı. Ernst'in yerine ise Fink'le Uğur İnceman oynadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.