Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 23.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 23.10.2015 20:16

"Bugün hayır diyenden millete hayır olur mu?"

Başbakan Davutoğlu, İzmir Buca'da gerçekleştirilen parti mitinginde açıklamalarda bulundu.

Bugün hayır diyenden millete hayır olur mu?

, İzmir Buca'da vatandaşlara hitap ederek, yaklaşan seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan Davutoğlu'nun açıklamasından satır başları şöyle:

"Vatan işgal tehlikesi altına düştüğünde efeleriyle ayağa kalkan İzmir'e selam olsun. Kimsenin olmadığı yerde, yurdun dört bir yanında AK Parti olacak.

Artık Türkiye darbe anayasası ile yönetilemez. Cemevlerine hukuki statü kazandıracağız. Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik lafla olmaz. Hizmetle ve izzetle olur.

Onlar yollara mayın döşer, bizse uzaya uydu fırlatırız. Anadolu'yu yavru vatanla buluşturuyoruz, KKTC'ye su götürüyoruz.

Dünyanın her yerinde zalimlere karşı, Yezidlere karşı dimdik ayaktayız, ayakta olacağız. Nerede bir zalim varsa, nerede o zalimin baskı altında tuttuğu mazlum varsa biz her zaman mazlumların yanında, zalimlerin karşısında olduk, karşısında olacağız."

1 Kasım'da sefere çıkıyoruz. İlk gün Bahçeli kepenkleri indirdi. MHP'li kardeşlerim Bahçeli'nin notunu verecek. Bugün hayır diyenden millete hayır olur mu?

Bahçeli'nin hayır siyaseti varsa Kılıçdaroğlu'nun da blok siyaseti var. Biz blokları çökerttik. Millete değil, Kandil'e yaslananlara meydanları bırakmayız.

ERGEN SİYASETİ YAPIYORLAR

Bahçeli ve Kılıçdaroğlu, 'bildiklerimi anlatırım' diyerek ergen siyaseti yapıyor. Bu yaptıkları siyasi ahlaka sığmaz. Biz sandık karşımızda sorumluluk bilen biri var. Bundan sonra dikkatli olacağız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.