Bugünkü
Takvim

CHP'de 'çatı' çöktü

, parti örgütü İhsanoğlu'nun seçim kampanyasında çalışmak istemeyince 20 mitingi de iptal etti. Bu olay, büyük tepkilere neden oldu

ABONE OL
CHP'de 'çatı' çöktü
Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde 7 partinin desteklediği çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, CHP'yi karıştırdı. İhsanoğlu'nun aday gösterilmesine tepki gösteren partililer 9 Ağustos'a kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Tekirdağ, Amasya, Eskişehir, Manisa, Tokat, Giresun Mersin ve Hatay'ın da bulunduğu 20 ilde düzenlenmesi planlanan mitingler için çalışmaya sıcak bakmayınca, parti yönetimi miting takvimini iptal etti.

ŞENLİK PROGRAMLARI
Kılıçdaroğlu'nun gideceği illerde parti örgütü tarafından toplanan kitleler yerine belediyelerin düzenlediği şenlik programlarına katılıp burada vatandaşlarda oy isteyeceği belirtildi. Partiye yakın isimler de, Kılıçdaroğlu'nun bu durum nedeniyle büyük rahatsızlık yaşadığı ancak parti içindeki krizin büyümemesi için sessiz kaldığı ifade edildi.

Uğur YILDIRIM

kalan karakter 1000

Garip Garip

Rothchild in sermayesi ,bunlardan bi bok olmayacağı anladı ki,mitingler için sponsor olmaktan vazgeçmiştir....siz siz olun Coco Cola çekmeyiniz,,ödediğimiz onun cebine akıyor..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 00:29
yalnız kurt yalnız kurt

çatı naylon,destekleyenler naylon çökmesi normal

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 00:26
h.sezer h.sezer

sayın ekmelleddin bey Türkiyede doğu diye bir yer vardır. seni oraya atayan çatı liderleri bilmez doğunun neresi olduğunu.chp ve mhp için türkiye 5 bölgeye ayrılmıştır. diğer 2 bölgede yani ortalama 30 ilde bu iki partinin esamesi bile okunmuyor.bunlarmı Türkiyeyi yönetmeye aday lider veya partiler

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.07.2014 17:55
okur-yazar okur-yazar

Meydanlar kültürümüzde er meydanlarıdır. Yürek ister ortaya çıkmak için. Bu arada, daltonları oynayan çatı tarafının seçim kampanyasına ilgisizlikleri de hayra alamet değil. Sanki başka bir beklentileri varmış gibi gayet rahatlar. Bu nedenle, seçim sonuçları resmen açıklanıp da itirazlar sonuçlandırılıncaya kadar her üç aday tarafındaki dürüst insanların dikkatli olması lazım. Siyasi geçmişteki tecrübeler ışığında her türlü katakulli sahnelenebilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 19.07.2014 14:44
estergon estergon

Seçin sonunda herşeye rağmen "Biz kazandık diyecekler" :))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 19.07.2014 14:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.