Bugünkü
Takvim

Suriyeyi'yi görüştüler

ABONE OL
Suriyeyi'yi görüştüler
, Suudi Arabistan Veliaht Prensi ile 'nda bir araya geldi. Prens'le görüşmede ikili ilişkiler ele alındı. Askeri alanda yapılacak işbirliklerinde hangi adımların atılacağı değerlendirildi.

'ESAD'SIZ SURİYE' İÇİN
Görüşmede Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu da yer aldı. Görüşmede ele alınan konulardan birisinin Suriye olduğu öğrenildi. Prens Al Suud, önceki gün Cumhurbaşkanı Gül'ye yaptığı görüşmede Arabistan'ın "Esad'sız Suriye" tutumunun altını çizmişti. Erdoğan da Suriye konusunda yol haritasının çalışılması için Rusya ve Suudi Arabistan başta olmak üzere bölge ülkelerine ziyaretlerde bulunacağını belirtmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.