Bugünkü
Takvim

geri gelmeli

ABONE OL
İdam cezası geri gelmeli
Vatandaşlar, dernek, vakıf, meslek kuruluşları ve STK'lar geçen 6 ay boyunca Meclis Uzlaşma Komisyonu tarafından yazım çalışmalarına başlanan yeni anayasadan beklentilerini internet ya da posta yolu ile Meclis'e iletti. 60 bine yakın vatandaş görüşü yeni anayasanın bölümlerine göre tasnif edildi. Yazımına başlanan temel haklar ve özgürlükler ile ilgili komisyona bin 536 görüş geldi. İşte o görüşlerden bazıları:
Başörtüsü her yerde serbest olsun.
Din eğitimi zorunlu olsun.
Anadilde eğitim hakkı verilsin.
İdam geri gelsin.

Zübeyde YALÇINkalan karakter 1000

kaan kaan

bencede idam gelmeli, vatana ihanet-askerin hayatina kast etmek-keyfi cinayet-ozelliklede cocuk istismarcilari , sorgusuz idama mahkum olmali, simdilerde moda ya, adam öldür, iki rapor al, psikolojik trahatsiz diye yatmiyor bile, cocuklari istirmar et pskolojik rahatsiz diye tedavi gor,,,idam cezasi verilecegini bir duyurun, o psikolojik rahatsizligi olanlar, gerceklesen idam gormesine gerek yok otomatikman aninda dogal yollardan tedavi oluverirler, ve iyilesiverirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.05.2012 02:58
sorma sorma

kesinlikle idam ğerigelsin çünkü asılcak çok insanvar

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.05.2012 23:10
sarıkayalı sarıkayalı

gelmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.05.2012 18:50
wuslat wuslat

kesinlikle idam ger gelmeli birde bu hırsızlığa büyük bir ceza verilsin gör bak toplumun huzuru nasıl sağlanıyor.inanın korkudan aracımızı kullanamıyoruz çalarlar diye.insanların iyiliği için bunların yapılması şart.Allah rızası için cana kıyma,hırsızlık vede insanlara zarar veren her türlü olaylar için o büyük cezalar uygulansın inş uygulanır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 12.05.2012 17:56
mehmet alp mehmet alp

geri gelmeli tabiki ozellikle teror suclulari icin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 12.05.2012 11:56
iso iso

KESİNLİKLE KATILIYORUM İDAM GERİ GELSİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 12.05.2012 14:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.