Bugünkü
Takvim

rozeti taktı

Büyükşehir Belediye Başkanı , 'ye katıldı.

  • Siyaset
  • 27.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.02.2011 15:34
ABONE OL
Yılmaz Büyükerşen CHP rozeti taktı
Genel Başkanı , Porsuk Spor Salonu'nda düzenlenen katılım töreninde, partisine katılan Büyükerşen ile Tepebaşı Merkez İlçe Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a CHP rozetini taktı.

Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, Büyükerşen ve Ataç'ı CHP'de görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Büyükerşen de ''Bugünden itibaren yeni rozetimi takıyorum. Bu rozeti tanıyorsunuz. Bu rozet Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yakasında taşıdığı rozet'' diye konuştu.

kalan karakter 1000

misafir misafir

geçmiş yıllarda chp'ye geçenleri ihanetle suçlayan erşen efendi herhalde emaneti bırakmıştır,yoksa bırakın halkı çocuklarının yüzüne bakamaz.mutlaka bırakmıştır ben duymadım demekki.yok eğer bırakmadıysa "chp seçmeni böyle şeylere aldırmaz bilakis hoşlanır bile"diyorsa haklıdır,çetesever chp seçmeninin ensesine vurup lokmasını alabilirsiniz.arsenikli su içirilen "çağdaşmı çağdaş ,laikmi laik izmir halkına aynı başkanı nasıl kakaladılar?çankaya belediyesini soyup soğana çeviren chp 'ye yine oylarını vermedilermi?bu chp'liler çok uyanık canım.yamyamları bağırlarına bastılar.Ergenekon'dan tutuklananların suçlu olmadıklarını bilen seçmenler demekki gerçek suçluları biliyorlar lütfen ihbar etsinler.yoksa "biz suçsuzuz" diyenlere neden itimat ediyorlar?işte chp seçmeni istediğiniz gibi kullanabilrsiniz onlar herşeye inanır,yeterki içkilerine dokunmayın etrafta başörtülü bayan dolaştırmayın gerisi onlara vız gelir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.02.2011 09:43
Konya'daki chpli Konya'daki chpli

kemal bey hiç konuşmasın konya il başkanlığını bir karıştırdı pir karıştırdı konya il başkanı olarak atanan cumhur kuyuncu ilçe başkanlıklarının 3 tanesi türlü ayak oyunları ile düşürdü. 1 tanesi görevden alını sırada görevden alınmayı bekliyenler ilçeler var 303 delegenin 235 tanesinden imzalar toplandı fakat olağanüstü kongreye genel merkez destekli karar geciktiriliyor böyle siyaset olmaz sayın kılıçdaroğlu konya'da atilla kart yüzünden bir hata yaptı bu hatadan en kısa sürede dönmesinde yarar var aksi takdirde konyadan 1 milletvekili bile şu aşamada çıkarlamaz biran önce konya sorunu çözülmelidir. atanan il başkanına 31 ilçe teşkilatının tamamı karşıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2011 21:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.