Bugünkü
Takvim

'ın kararı kanunsuz

ABONE OL
Danıştay'ın kararı kanunsuz
Erdoğan, 'ın kararını da sert sözlerle eleştirdi: "Son derece keyfi bir karar. Anayasa ve yasalarda kılık kıyafete ilişkin tek bir düzenleme, kısıtlama bulunmazken, yasalara anayasaya aykırı alınan bu karar aynı zamanda kanunsuz. Yargının siyasallaşması işte asıl budur. Yargı belli ideolojilerin belli kesimlerin değil, milletin yargısı olsun. 'Onama mı istersin bozma mı?' diyen değil, vicdanına göre hareket eden bir yargı istiyoruz." Erdoğan, protestocu öğrenciler için de "Baktığımızda Marksist, Leninist idelojik bazı gruplar..." yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.