Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 03.12.2019

sevgilisi ’nın internetteki olumsuz haberlerini sildiriyor

Türk basketbolunun efsane ismi , sevgilisi ’nın internetteki olumsuz haberlerini sildiriyor. Kutluay'ın eski eşi tarafından yuva yıkmakla suçlanan Sponza, geçen yıl da "Benim üç çocuğum ve bir kariyerim var. Bu haberler itibarımı zedeliyor" diyerek hakkındaki haberleri mahkeme kararıyla internetten sildirmişti.

Kutluay güvenlik!

İbrahim Kutluay'la geçtiğimiz günlerde barışan , internette kendisi hakkında yazılan haberleri sildirmek için düğmeye bastı. Kutluay'ın eski eşi tarafından yuva yıkmakla suçlanan Sponza, geçen yıl da "Benim üç çocuğum ve bir kariyerim var. Bu haberler itibarımı zedeliyor" diyerek hakkındaki haberleri mahkeme kararıyla internetten sildirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.