Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.09.2019

’nin 8 yıl önceki set hazırlığı ağızları açıkta bıraktı!

Minyon tipli oyuncu ’nin 8 yıl önceki set hazırlığı ağızları açıkta bıraktı. ‘’ filminde F-16 pilotunu canlandıran oyuncu, askeri eğitim sırasında 7.2 g’lik basınca karşı koyup gücünü gösterdi.

Özge kuvvetİ

Oyuncu Özge Özpirinçci'nin 2011 yılında oynadığı 'Anadolu Kartalları' filminde rolünün hakkını fazlasıyla verdiği ortaya çıktı. Filmde F-16 pilotunu canlandıran güzel oyuncu, profesyonel pilot eğitimi aldı.

Özpirinçci, pilotlara uygulanan 'G kuvveti' (bir kütleye belirli durumda etki eden hızlanma) testine de girdi. O dönemki testin görüntüleri önceki gün ortaya çıktı. 7.2 g'lik kuvvete maruz kalan oyuncu, eğitimi başarıyla tamamladı.

Pek çok profesyonel pilotun bayıldığı testte Özpirinçci'nin kılcal damarları patladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.