Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.06.2019

Milli sörfçü 'ın kızı sörf yaparak ağızları açıkta bıraktı

Başarılı sörfçü ile ’li eşi , bu tutkularını minik kızları ’e de aşıladı. 5 yaşındaki Selin, anne ve babası gibi sörf yaparak ağızları açıkta bıraktı…

Rüzgarın kızı
Milli sörfçü Çağla Kubat, önceki gün gurur dolu bir paylaşıma imza attı. Kubat, kendi gibi sörfçü olan ABD'li eşi Jimmy Diaz ile 5 yaşındaki kızları Selin'i rüzgar sörfü yaparken fotoğraflayıp bu anı Instagram'da şu notla paylaştı:

"Selin, bugün ilk kez kendi sörfünü yardımsız kullanarak denizlerdeki yolculuğuna başladı." Minik 'in anne ve babası gibi dalgalarla dans etmesi ise büyük takdir topladı. Kubat'ın Instagram'daki takipçileri fotoğrafın altına "Armut dibine düşer" esprisi yaptı.Babasıyla Alaçatı'da sörf yapan minik Selin, şimdiden annesi gibi başarılı bir sporcu olacağının sinyalini verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.