Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.04.2019

'in doğum yapmasıyla 'a kavuşan 'e oğlu bereketli geldi

Birkaç gün önce baba olan , yüzü olduğu firmanın satışlarını yüzde 40 artırdı. Ünlü oyuncu, aynı marka ile yeniden el sıkışıp 3 reklam filmi için 3 milyon lira aldı.

Karan bereketi

Birkaç gün önce kendisi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen'in doğum yapmasıyla Karan'a kavuşan Burak Özçivit'e oğlu bereketli geldi. Şöhreti Türkiye sınırlarını aşan yakışıklı oyuncu, marka yüzü olduğu Altınyıldız Classics için 3 yeni reklam filmi ile kamera karşısına geçti.

Markanın satışlarını yüzde 40 artırarak reklam dünyasında da büyük başarı elde eden Burak Özçivit'in; 3 reklam filmi için de 3 milyon lirayı cebine indirdiği iddia edildi. Bu da "İşte Karan bereketi" dedirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.