Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 05.03.2019 Gazete
ABONE OL

, ve ’in oğulları için açılan sahte Instagram hesaplarını takip edenlere böyle çıkıştı!

Model , ve ’in doğacak oğulları Karan için açılan sahte Instagram hesaplarını takip edenlere böyle çıkıştı!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bir buçuk ay sonra doğacak olan oğulları Karan'a Instagram hesabı açması sosyal medyayı karıştırdı. 'karanozcivit' adlı hesabı, dünya çapından yaklaşık 80 bin kişi takibe aldı.

Minik Karan için şimdiden sahte hesaplar bile açıldı. Bu çılgınlığa Didem Soydan'dan eleştiri geldi. Soydan, henüz doğmamış Karan adına açılan hesapları takip edenleri şu ağır sözlerle eleştirdi:

"Vay arkadaş! Mana bulacağım ama evlat sahibi olmadık. Risk alamıyorum; ama bu düpedüz ruh hastalığı. Annebaba hesap açabilir. Ona kimse karışamaz. Kendi çocuklarının hesaplarını açmaları gayet normal. Benim bahsettiklerim diğerleri..."

Bu arada kızına 4 buçuk aylık hamile olan Bengü ise doğmamış çocuğa sosyal medya hesabı açma modasına uymayacağını açıkladı.


SAYI GİDEREK ARTIYOR
Yedi
buçuk aylık hamile Fahriye Evcen'in eşiyle oğulları Karan için açtığı hesap büyük ilgi gördü. Minik Karan'ın Instagram hesabını takip edenler her geçen dakika, giderek artıyor...


Ünü sınırları aşan ve özellikle Ortadoğu'da geniş hayran kitlesi olan çiftin şöhreti daha doğmadan oğullarını da star yaptı.