Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.12.2018

'nin ayak oyunu ortaya çıktı! Hadise'nin biletsiz konserde sakatlığı geçti...

8 Aralık’taki Bostancı konserini ‘Ayağım sakat’ diyerek iptal eden ’nin ayak oyunu ortaya çıktı. Biletli konsere ilgi olmayınca konseri iptal ettiği öne sürülen popçu, ’ta ’deki halka ücretsiz bir konserde sahne alacak.Hadise Açıkgöz,
soyadının hakkını yine verdi. Ünlü şarkıcı, 8 Aralık'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konserini ayağındaki sakatlığını gerekçe göstererek iptal etti. Ancak popçu, Temmuz'da ayağının çatlamasından birkaç gün sonra Almanya konserine atelle çıkmıştı. Daha önce de Bostancı konserini son anda iptal eden seksi popçuya, "Yoksa biletler satılmadı mı?" tepkisi gelmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.