Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.08.2018

Parayla dans

’in eşi Emel Clooney servetinin 30 milyon dolar olduğu iddia edildi. Sadece avukatlıktan kazanılan bu rakam rekor olarak gösterildi

Parayla dans
ABD'nin en yakışıklı oyuncularından olan ve eşi Emel Clooney, kuşkusuz sosyetenin de göz önünde. Biri beyaz perdenin en başarılı isimlerinden diğeri ise duruşma salonlarının en başarılı avukatlarından biri. Çok önemli davalara bakan Emel Clooney servetinin 30 milyon doları aştığı ortaya çıktı. Ailenin dışında sadece avukatlıktan bu kadar önemli bir rakama ulaşan Emel Clooney, birçok önemli hukuk firmasından gelen teklifleri de reddetti. Vikki Ziegler Amerika'nın en ünlü avukatlarından biri. O da çok önemli davalara giren bir isim. Ancak servetinin sadece 7 milyon dolar olması, Emel'in soyadının da iyi bir getirisi olduğunun göstergesi. Emel Clooney, başarılı olmasını disipline ve Como Gölü'ndeki evlerinin enerjisine bağlı olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.