Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.05.2018 Gazete
ABONE OL

Aşk 'da yaşanıyor güzelim

Adı ’la anılan , önceki gün dedikoduları doğruladı! 44 yaşındaki Türkiye eski güzeli, Beşiktaş Başkanı’nın Gündoğan’daki otelinden ‘huzur’ paylaşımı yaptı...

Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanlığı'nın yanı sıra hızlı aşk hayatıyla adından söz ettiren Fikret Orman'ın adı geçtiğimiz gün Özlem Kaymaz'la anılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Kaymaz'ı ilk olarak Vodafone Park'taki locasında ağırladığı konuşulan ünlü yönetici, iddiaya göre geçtiğimiz gün de eski mankeni Göcek'te tatile çıkardı.Son olarak avukat Aylin Surkultay'la aşk yaşayan Orman, şu sıralar Kaymaz'la birlikte.

ÖNCE GÖCEK'TE MAVİ TUR
Orman'ın lüks yatıyla a çıkan Kaymaz'a Hollandalı eski eşinden olan çocukları da eşlik etti. Çıktıkları mavi turda fotoğraf paylaşmaktan kaçınan ikiliden Kaymaz, daha sonra Fikret Orman'ın Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Beach Resort'ta arka arkaya paylaşım yaptı. Deniz kenarından ve otel odasından paylaşım yapıp altına 'huzur' yazan 44 yaşındaki eski mankenin bu hamlesi de Beşiktaş Başkanı Orman'la çıkan aşk dedikodularını doğrular gibiydi…ESKİ AŞKINI DA AĞIRLAMIŞTI
Geçtiğimiz yaz aylarında da kısa süre birlikte olduğu Azeri model Ula Alex'i Bodrum'daki inde birkaç hafta ağırlayan 'ın Özlem Kaymaz'la beraberliğini de gözlerden uzak yaşamak için Gündoğan'daki otelini tercih etmesi akıllara Bülent Serttaş'ın "Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim" şarkısını getirdi.

MİSAFİRPERVER BAŞKAN
Orman, geçtiğimiz yıl da Azeri model 'e Bodrum'daki lüks otelinde geceliği ortalama 2 bin liralık süit oda tahsis etmişti. Çapkın yönetici, aşkına kredi kartını da verip bonkörlüğünü konuşturmuştu.