Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.04.2018

Sert

Kendisine eden Açıkalın’ı mahkemeye verdiği iddia edilen Sert’in bundan sonra başrolünde yer aldığı filmin tanıtımlarına katılmayacağı öğrenildi.

Sert hakaret
İvana Sert ile 'Karımı Gördünüz mü?' filminde başrolü paylaşan Peker Açıkalın, çizmeyi aştı. Çekimlerde Sert'e tokat attığı iddia edilen Açıkalın, katıldığı bir programda ikoncana etti.Sert hakkında sitemkar konuşan oyuncu, ilerleyen dakikalarda seviyeyi iyice düşürdü. İvana Sert'e yaptığı göndermelerde kantarın topuzunu kaçıran Açıkalın, İvana Sert için kullanılan 'moda ikonu' tabirine karşılık 'm…r' diyerek tepki çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.