;

Boyu devrildi!

Çirkin skandal, boşanmayla bitti! ile , dün evliliklerini noktaladı. Başoğlu, şapka ve gözlük takıp utancından eliyle yüzünü gizledi

Boyu devrildi!
Sosyetik Hande Bermek, yılın skandal ihanetine imza atan Murat Başoğlu'nu affetmedi. Bermek, kendisini Bodrum'da öz yeğeni Burcu Başoğlu'yla teknede aldatırken objektiflere yakalanan Başoğlu'ndan dün tek celsede boşandı. İkili, Kuşadası Adliyesi'nde görülen davaya birlikte katıldı. İkilinin 13 yaşındaki oğullarının velayeti de Hande Hanım'da kaldı. Sosyetik işkadınının yaşamına oğluyla Bodrum'da devam edeceği öğrenildi...14 YILLIK EVLİLİKTE ÇİRKİN SON!
Boşanma protokolü imzalayan eski eşler, şu şartlarda anlaştı: Velayeti anneye verilen çocuğu, babası cumartesi günleri saat 17.00'de alıp 24 saat sonra annesine teslim edecek. Sömestr tatilinde bir haftayı baba ile geçirecek olan C.B.B., yaz tatilinde de 1 ay babasında kalabilecek. , oğlu için eğitim hayatı sonuna kadar aylık 10 bin lira nafaka ödeyecek. Başoğlu adına kayıtlı Beykoz'daki ev ve Bodrum'daki villa 'in olacak. Başoğlu, ayrıca kendisine ait lüks otomobili de 15 gün içerisinde boşandığı eşine devredecek. İmzaladıkları bu protokolün ardından resmen boşanan ikili, adliyeden birlikte ayrıldı. Hatta bir ara Hande Bermek ile Başoğlu'nun yaşanan tüm çirkinliklere rağmen şakalaştığı da görüldü! Yeğeniyle yaşadığı ensest ilişkiyle milyonların tepkisini çeken Murat Başoğlu'nun şapka ve gözlük takıp sürekli başını öne eğmesi de dikkat çekti. Bir dönem düzgün fiziğiyle övünen 1 metre 83 santimetre boyundaki Başoğlu, çıkışta utancından iki büklüm oldu. Sunucu bu halleriyle "Murat'ın boyu devrildi!" yorumları yaptırdı...  • 12 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

antalya antalya

Utanmak mı? bir daha düşünün? Yapılan hata olarak görülebilirse tamam, ama, sistemli bilinçli ve uzun süreli...Siz utanmasını nasıl umuyorsunuz? Adam ciddi ciddi benimsemiş bu durumu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.09.2017 09:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.